Firma

Drukarnia MuruGumbel Paweł Gmitruk

Adres:
Warszawa,Żegańska 1 (wjazd od ul. Prądzyńskiego), Poland

Informacje ogólne

Drukarnia Offsetowa MuruGumbel powstała z połączenia pasji do poligrafii z wiarą w siłę komunikacji wizualnej. Tworzymy zgrany zespół najwyższej klasy specjalistów. Dzięki najnowszej technologii oraz wieloletniemu doświadczeniu terminowo realizujemy najbardziej wymagające projekty. Poligrafia to nie tylko nasza praca, ale także przedmiot fascynacji. Dla naszych Klientów nie jesteśmy tylko wykonawcą usług poligraficznych. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i bogatym doświadczeniem. Aktywnie współpracując z naszymi Klientami zawsze staramy się wybrać dla nich najlepsze rozwiązanie. Nasz wkład w sukces Klienta jest dla nas powodem do dumy. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Do powierzonego projektu zawsze dobieramy optymalną technologię i sprawujemy staranną kontrolę nad każdym etapem procesu produkcji i wykończenia wydruku. Na bieżąco podnosimy kwalifikacje naszych specjalistów uwzględniając najnowsze trendy oraz udoskonalamy zaplecze techniczne. Drukarnia MuruGumbel jako pierwsza w Polsce nabyła najnowszą maszynę offsetową z nowej serii arkuszowych maszyn drukujących w formacie B1 produkcji połączonych japońskich firm Ryobi-Mitsubishi: RMGT 1050LX-6+CC+LD. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na realizowanie zleceń wielkonakładowych w najwyższej jakości.

Od wielu lat wspieramy polskie firmy i instytucje. Nasze produkty dostarczamy Klientom działającym na rynkach globalnych między innymi w branży:
- alkoholowej,
- farmaceutycznej,
- kosmetycznej,
- medialnej,
- telekomunikacyjnej,
- tytoniowej,
- ubezpieczeniowej,
- oraz wielu innych.

Zajmujemy się całym procesem poligraficznym, począwszy od przygotowania materiałów do druku, przez uszlachetnianie wydruków lakierem lub folią, aż po szeroki wachlarz wykończenia introligatorskiego. Zaletą Drukarni MuruGumbel jest jej wszechstronność oraz szeroki zakres oferowanych usług.

Wykonujemy najwyższej jakości:
- bloczki,
- broszury,
- hangery,
- inserty,
- kalendarze spiralne i trójdzielne,
- książki,
- mapy,
- opakowania kartonowe,
- owijki,
- papiery firmowe,
- standy,
- ulotki,
- teczki firmowe,
- wobblery,
- zawieszki

Z usług Drukarni MuruGumbel mogą korzystać Klienci posiadający gotowe materiały w wersji elektronicznej, ale także dysponujący „surowymi” projektami, materiałami autorskimi w rozmaitych formatach.
Z myślą o takich zleceniach stworzyliśmy nasze studio DTP. Wykwalifikowana kadra specjalistów naszego studia spełni oczekiwania Klientów zainteresowanych współpracą w zakresie projektu graficznego, składu i przygotowania do druku.

Głęboko wierzymy, że jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu usługi najwyższej jakości!

Kontakt z drukarnią MuruGumbel - Iwona Frączak
ul. Żegańska 1 (wjazd od Pożarskiego na teren ABB)
04-713 Warszawa
tel.: +48 509 760 866
e – mail: opakowania@muru.pl


Dane kontaktowe

Kraj:
Poland
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Żegańska 1 (wjazd od ul. Prądzyńskiego)
Kod pocztowy:
04 -713
Telefon:
48509760866
E-mail:
opakowania@muru.pl
Strona www:
www.muru.pl
NIP:
9510048051
REGON:
010863928

Lokalizacja

Galeria

Translate »