Firma

Euro-Kastom Katarzyna Filip Hawryłeczko

Adres:
Rzeszów,Senatorska 2, Polska

Informacje ogólne

Jesteśmy firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w pośrednictwie kupna i sprzedaży nienotowanych na giełdzie papierów wartościowych tzw. akcji pracowniczych na wyłączne zlecenie Klienta. Posiadamy szereg zaufanych kontaktów, przy pomocy których pomożemy Ci znaleźć Kupującego nadmienione akcje. Chciałbyś kupić akcje pracownicze? My pomożemy Ci je pozyskać w atrakcyjnej cenie. Profesjonalizm, uczciwość, bezpieczeństwo i wysoka skuteczność to Nasze nieodzowne atuty, które przyczyniły się do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Wraz ze wzrostem zapotrzebowania na leasing pracowniczy spowodowany stale rosnącymi kosztami zatrudnienia pracowników, związanymi z ich uposażeniem oraz zorganizowaniem stanowisk pracy poszerzyliśmy zakres Naszej działalności gospodarczej o pośrednictwo pracy. Nawiążemy współpracę z firmami, które szukają oszczędności personalnych. Dostarczymy każdą ilość pracowników, w krótkim czasie i na jasnych zasadach. Nasz Klient nie podpisuje żadnej umowy z pracownikami, nie ma zatem wobec nich żadnych zobowiązań prawnych. osiadamy Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia.

Węgry … to właśnie tam narodziła się nasza pasja i miłość do wina, którą postanowiliśmy kontynuować w Polsce. Wieloletnie kontakty z węgierskimi producentami, które przerodziły się w przyjaźnie zaowocowały wprowadzeniem do Naszej firmy kolejnej usługi jaką jest pośrednictwo w imporcie wina z Węgier. Współpracujemy głównie z małymi, rodzinnymi producentami, którzy tradycję przekazują z pokolenia na pokolenie a oddanie i pasja z jaką czynią swój zawód wyczuwalna jest już po otwarciu butelki. Nawiążemy współpracę z potencjalnymi odbiorcami każdej ilości wina. Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie realizacji a rozmowy z producentami prowadzimy w języku węgierskim.

Zapraszamy do współpracy!


Dane kontaktowe

Kraj:
Polska
Miasto:
Rzeszów
Ulica:
Senatorska 2
Kod pocztowy:
35-317
Telefon:
723099532
E-mail:
euro.kastom@interia.pl
Strona www:
NIP:
8133610871
REGON:
180609158

Lokalizacja

Udostępnij

Translate »