Firma

Europrojekty Consulting Sp. z o.o.

Adres:
Szczecin,Firlika 20, pok. 209, Poland

Informacje ogólne

Piotr Ostrowski
Niezależny ekspert funduszy inwestycyjnych Unii Europejskiej. Doradca Unijny. Wieloletni praktyk w finansowaniu inwestycji ze środków Unii Europejskiej zorientowany w procedurach udzielania dofinansowania unijnego, perspektywicznych strategii rozwoju przedsiębiorstw, aspektów wymagań ochrony środowiska, a ponadto modelowania i wdrożenia nowych produktów na rynek. Autor oraz współautor ponad 960 skutecznych dokumentacji aplikujących o dofinansowanie z funduszy przedakcesyjnych oraz strukturalnych w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, a także Programów Operacyjnych: Infrastruktura i Środowisko Innowacyjna Gospodarka oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Komentator i ekspert ogólnopolskiego pisma branżowego "Fundusze Europejskie", "Magazyn Fotowoltaika", "Zachodniopomorski Przedsiębiorca", oraz magazynu " Forbes Polska" i " Puls Biznesu".

Stały współpracownik i doradca Izb Gospodarczych i Banków Komercyjnych, a także wykładowca i prelegent w ponad 150 wykładach oraz seminariach związanych z problematyką współfinansowania i montażu finansowego projektów inwestycyjnych dla jednostek samorządu terytorialnego, przedsiębiorstw, rolników oraz wyższych uczelni.

Dyrektor i właściciel ogólnopolskiej firmy doradczo-konsultingowej Europrojekty Consulting Ltd.

Piotr Ostrowski znalazł się wśród setki uznanych menadżerów w prestiżowym albumie "Monografia Menadżerów Pomorza Zachodniego". Pomorze Zachodnie to region z ogromnym potencjałem gospodarczym, który w coraz większym stopniu jest wykorzystywany w biznesie. Często w mediach można usłyszeć o spektakularnych sukcesach lokalnych przedsiębiorstw, ale to ludzie - właściciele i pracownicy tych firm - tak naprawdę za nimi stoją. "Klub 100 - Monografia Zachodniopomorskich Menadżerów" jest jedynym w swoim rodzaju opracowaniem, które gromadzi sylwetki szczególnie uznanych biznesmenów Pomorza Zachodniego. Idea publikacji wyrosłą z chęci zaprezentowania znakomitych zachodniopomorskich ludzi biznesu takimi, jakich na ogół nie znamy - mówiących o swoich pasjach, rodzinach, o miastach, z których pochodzą, o swoich dążeniach.


Dane kontaktowe

Kraj:
Poland
Miasto:
Szczecin
Ulica:
Firlika 20, pok. 209
Kod pocztowy:
71-637
Telefon:
914237933
E-mail:
biuro@europrojekty.com
Strona www:
www.europrojekty.com
NIP:
8513102862
REGON:
320721602

Lokalizacja

Galeria

Udostępnij

Translate »