Firma

Regionalne Centrum Biznesu sp. z o.o.

Adres:
Katowice,Gliwicka 12 m. 11, Polska

Informacje ogólne

Regionalne Centrum Biznesu od 1998 r. integruje środowisko przedsiębiorców na Śląsku organizując w ciągu roku ponad 20 konferencji, warsztatów, spotkań z kojarzeniem biznesów oraz imprez sportowych i towarzyskich dla przedsiębiorców. Organizowane są również zagraniczne misje gospodarcze. Od 22 lat RCB jest z ramienia Krajowej Izby Gospodarczej administratorem regionalnym Programu Przedsiębiorstwo Fair Play na Śląsku, Opolszczyźnie i w Małopolsce. 

Specjaliści zatrudnieni w RCB mają na swoim koncie organizację wielu udanych spotkań gospodarczych, naukowych i towarzysko - integracyjnych. Dzięki ich umiejętnościom, energii i zapałowi Klub poszczycić się może tak dużą liczbą członków. Profesjonalne przygotowanie merytoryczne oraz bardzo dobra znajomość rynku lokalnego zdecydowały, że Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym powierzyli Regionalnemu Centrum Biznesu administrowanie na terenie województwa śląskiego, mazowieckiego i opolskiego Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play". Jego główna idea to promocja etyki w grze rynkowej, czasowego wywiązywania się ze zobowiązań wobec Skarbu Państwa i kontrahentów, pełnego kultury i taktu podejścia do klientów.

Regionalne Centrum Biznesu jest członkiem założycielem Ogólnopolskiego Forum Promocji Biznesu - stowarzyszenie zrzeszającego Centra Promocji Biznesu z terenu całego kraju, które za cel postawiły sobie promocję polskich przedsiębiorstw osiągających spektakularne wyniki gospodarcze połączone z przestrzeganiem etyki gospodarczej oraz poszanowaniem środowiska naturalnego. Najważniejszymi projektami realizowanymi przez Forum są konkursy gospodarcze - Polski Sukces oraz Firma Bliska Środowisku.

Od 1998r. współpracujemy z wyższymi uczelniami śląskimi, Konsulatem Republiki Czeskiej, konsulatami honorowymi Peru, Rumunii oraz Słowenii oraz szeregiem organizacji gospodarczych zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Do jednych z ważniejszych osiągnięć Regionalnego Centrum Biznesu należy wydawanie dwumiesięcznika "Inicjatywy Gospodarcze". Regionalne Centrum Biznesu to również miejsce, gdzie można uzyskać informacje na tematy nurtujące każdego przedsiębiorcę. Bogata oferta szkoleń, sympozjów, misji handlowych oraz spotkań towarzyskich daje gwarancję nawiązania owocnych kontaktów handlowych, spotkania z wybitnymi specjalistami reprezentującymi różne dziedziny wiedzy, a także miłego spędzenia czasu.


Dane kontaktowe

Kraj:
Polska
Miasto:
Katowice
Ulica:
Gliwicka 12 m. 11
Kod pocztowy:
40 - 079
Telefon:
602253878
E-mail:
momastka@gmail.com
Strona www:
www.rcb.com.pl
NIP:
6342753237
REGON:
6342753237

Lokalizacja

Galeria

Udostępnij

Translate »