Firma

Słoneczne Tarasy

Adres:
Warszawa,Sarmacka 10c/41, Poland

Informacje ogólne

Słoneczne Tarasy to innowacyjne domy bliźniacze premium wybudowane z myślą dla osób ceniących sobie nowoczesny design. Domy składają się z trzech kondygnacji. Na drugim piętrze znajduje się prywatna sypialnia z słonecznym tarasem na którym można postawić jakuzii. Każdy dom posiada dostęp do ogrodu o powierzchni 105 m² oraz posiada dwa miejsca parkingowe.

Inwestycja ​znajduje się na osiedlu mieszkaniowym Warszawa Las, gdzie przeważa niska zabudowa, głównie domy jednorodzinne i wille. 

Do niedawna wiele terenów w dzielnicy miało charakter rolniczy. Ze względu na bliskość centrum miasta (około 6 km) i dogodne połączenie ulicą Wał Miedzeszyński, buduje się tam wiele nowych osiedli mieszkaniowych.

Osiedle graniczy z Wisłą wzdłuż osi Kanału Nowa Ulga do Kanału Wawerskiego, osią Kanału Wawerskiego do Rowu Zerzeńskiego oraz osią Rowu Zerzeńskiego do Kanału Nowe Ujście.

Bliskość natury ułatwia aktywny odpoczynek oraz gwarantuje świeże powietrze o każdej porze roku. 

Z inwestycji bardzo szybko można dotrzeć do osiedli z pełną infrastrukturą handlowo-usługową. W promieniu kilkuset metrów znajduje się m.in.: Biedronka, Dino, Lidl, restauracja, stacja benzynowa, apteka, przychodnia, poczta czy kościół. 

Rodziny z dziećmi na pewno docenią bliskość przedszkola i szkoły podstawowej. Okolica jest bezpieczna, cicha oraz niezwykle spokojna.


Dane kontaktowe

Kraj:
Poland
Miasto:
Warszawa
Ulica:
Sarmacka 10c/41
Kod pocztowy:
00-972
Telefon:
533999996
E-mail:
robert@lifeboxsa.com
Strona www:
https://osiedleslonecznetarasy.pl/
NIP:
525-284-46-74
REGON:
387657645

Galeria

Udostępnij

Translate »