Firma

Spółdzielczy Bank Rozwoju

Adres:
Szepietowo,ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3, Polska

Informacje ogólne

Spółdzielczy Bank Rozwoju obecny jest na rynku od 1955 roku, działa wyłącznie w oparciu o polski kapitał, łączy tradycje bankowości spółdzielczej i zdobyte doświadczenie z nowoczesnym sposobem prowadzenia usług bankowych. Bank stworzony został, aby służyć lokalnej społeczności, specjalizuje się w obsłudze rolnictwa, samorządów, przemysłu rolno - spożywczego, handlu, rzemiosła. Oferuje produkty finansowe dla klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz klientów korporacyjnych.

SBR Bank posiada sieć 17 placówek bankowych, nasze oddziały zlokalizowane są w: Szepietowie, Nowych Piekutach, Białymstoku, Łomży, Suwałkach, Grajewie, Warszawie, Ostrołęce i Augustowie. Statutowo działamy we wszystkich powiatach województwa podlaskiego, również na terenie powiatów: ostrowskiego z siedzibą władz w Ostrowi Mazowieckiej, gołdapskiego, oleckiego, ełckiego, piskiego, ostrołęckiego, siedleckiego, sokołowskiego, łosickiego, pułtuskiego, warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego, piaseczyńskiego, otwockiego, mińskiego, wołomińskiego, legionowskiego, Siedlce miasto na prawach powiatu, Ostrołęka miasto na prawach powiatu, miasta stołecznego Warszawa miasto na prawach powiatu. Należymy do Zrzeszenia BPS, pod względem sumy bilansowej plasujemy się na 12 miejscu (stan na 31.12.2013r.) wśród 363 banków spółdzielczych należących do GRUPY BPS SA.

SBR Bank jako jeden z pięciu banków z Grupy BPS, które wyemitowały papiery dłużne, w 2010r. zadebiutował na rynku Catalyst. KNF uchwałą nr 314/2009 umożliwił bankom spółdzielczym wykorzystywanie narzędzi rynku finansowego do wzmocnienia pozycji na rynkach lokalnych poprzez udostępnienie nowego sposobu na pozyskiwanie kapitału, dzięki czemu rozpoczął się nowy etap w bankowości spółdzielczej.

Misją SBR Bank jest zwiększanie udziału w rynku i intensyfikacja rozwoju gospodarczego środowisk lokalnych.


Dane kontaktowe

Kraj:
Polska
Miasto:
Szepietowo
Ulica:
ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3
Kod pocztowy:
18-210
Telefon:
+48 86 276 32 0
E-mail:
centrala@sbrbank.pl
Strona www:
https://www.sbrbank.pl/
NIP:
7220002565
REGON:
000494479

Lokalizacja

Galeria

Udostępnij

Translate »